Mercedes-Benz Citan
112 CDI Pro automaat|Navi|Cruise|Bumpers in kleur
Direct kopen, basisprijs: € 23.500,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 23.500,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 387,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.700,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Citan |
|---|---|
| Uitvoering: | 112 CDI Pro automaat|Navi|Cruise|Bumpers in kleur |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 mei 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 87.597 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 387,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.500,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-48-PFG |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Gewicht: | 1.438 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.059 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Airconditioning
- Bestuurdersstoel, in hoogte verstelbaar met lendensteun
- comfortstoel(en)
- High-performance led-koplampen
- metaalkleur
- Parkeerhulp achter
- ABS en ASR remsysteem
- Achteruitrijcamera
- AHW kogelkoppeling vast
- Airbag bestuurder en bijrijder
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun met opbergvak
- Attention Assist
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar
- Bumper in carrosseriekleur
- Combi-instrument met high-end boordcomputer
- Digital radio
- dimlichten automatisch
- Dinamisch exterieur Pakket
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS"
- Elekt. ruitbediening voor met one-touch
- ESP
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Houten vloer in de laadruimte
- Instructieboekjes aanwezig
- Kunststofvloer in de laadruimte
- Mercedes-Benz noodoproepsysteem
- Multifunctioneel stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatie pakket
- Navigatie Plus pakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeerpakket achter
- radio
- regensensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- Scheidingswand doorlopend
- Smartphone Integratie Pakket
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar
- TEMPOMAT (cruisecontrol)
- Thorax-sidebags en windowbags, voor
- Tweezits bijrijdersstoel met vaste rugleuning
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Warmtewerend glas rondom